İnternetten Satış, Ödeme ve Teslimat Bilgileri

http://www.web.pc.pl/

Partner: wood burning stoves in Sevenoaks

İnternetten Satış, Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Sitemizde bulunan almak istediğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz. Ürün sayfasında ürünün resimleri, açıklamaları, fiyat vb. bilgilerini göreceksiniz. Bu sayfada üründen almak istediğiniz adeti "Adet” kısmına girerek "Sepete At” tuşuna basınız. Sepete At’a tıkladığınızda ürün sepetinize eklenmiş olacaktır. Sepetinizi sitemizin sağ üst kısmında bulunan bağlantıdan kontrol edebilirsiniz. Almak istediğiniz diğer ürünleri de benzeri şekilde sepetinize ekleyerek bütün ihtiyaçlarınızı sepetinizde toplayabilirsiniz. Ardından alışveriş sepeti sayfasına gelerek siparişinizin son halini inceleyebilirsiniz siparişiniz netleştikten sonra alışveriş sepeti sayfasında sağ altta bulunan "Siparişimi Tamamla” butonuna basarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Bu aşamada karşınıza üyelik ekranı çıkacaktır. Bu aşamada sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak her siparişinizde aynı bilgileri girmek zorunda kalmazsınız. Bu adımı tamamladıktan ve adres/fatura/kargo bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza ödeme seçeneği çıkmaktadır. Burada kredi kartı veya havale/eft ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizin toplam tutarını bu kısımda belirtilen banka bilgilerine EFT/Havale ile gönderebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra son işlem olarak "Onaylıyorum” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra siparişinizi üyelik sayfanızdan takip edebilirsiniz. Eğer ödeme yöntemi olarak Havale ile ödemeyi seçtiyseniz. 2 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Siparişiniz ödemeniz doğrulandıktan sonra işleme alınacaktır.

Haftasonları ve resmi/idari tatil günleri hariç hergün saat 14:00’e kadar , cumartesi günleri 12:00'e kadar verilen siparişler para transferi onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Stok ve kargo problemlerinde size gerekli bilgilendirme yapılarak siparişinizin en geç 5 iş günü sonra kargoya verilmesi sağlanır.

Diğer bir seçenek de önceden haber vermek ve müsaitlik durumunu teyit etmek kaydıyla akşam 18:00'dan sonra elden teslimat ve teslimat sırasında ödemedir.

 

Ödeme Bilgileri:

FATURALI ve ONLINE alışverişlerinizde aşağıdaki hesap numarasını kullanınız:
Hesap Sahibi: Güliz CEYLAN
Banka Adı:     ZİRAAT BANKASI
Şube Adı:       100. Yıl ANKARA Şubesi (1305)
Hesap No:      08790565-5002
İBAN:             TR33 0001 0013 0508 7905 6550 02
Bu ödeme seçeneğinde KDVli tutar yatırılmalıdır.


NUMUNE alımlarında aşağıdaki hesap numarasını kullanınız:
Hesap Sahibi: Mustafa CEYLAN
Banka Adı:     ZİRAAT BANKASI
Şube Adı:       GÜVENEVLER/ANKARA Şubesi (830)
Hesap No:      3581700-5002
İBAN:             TR47 0001 0008 3003 5817 0050 02
NUMUNE alımlarında KDVsiz tutar yatırılmalıdır.

HAVALE/EFT YAPILDIKTAN SONRA bilgi@donanimkazani.com e-posta adresine dekontun kopyasını içeren bilgilendirme mesajı atınız. Dekontunuza ulaşamıyorsanız sadece bilgi mesajı atabilirsiniz. Aksi takdirde kargo çıkışında gecikmeler yaşanabilir.

DONANIM KAZANI © 2022
Altyapı: OpenCart-TR